Які побутові прилади потрібно відключати з мережі перед сном, щоб заощадити електроенергію

Економія електроенергії стала частиною життя кожного українця. Однак досі далеко не всі відключають побутову техніку з розетки на ніч, хоча це є одним із способів економії. Давайте дізнаємося, які прилади навіть у вимкненому стані, але підключені до розетки, продовжують "з'їдати" чимало електрики.

Які побутові прилади потрібно відключати з мережі перед сном, щоб заощадити електроенергію - today.ua

Важливо не забувати про заходи безпеки перед тим, як відключати техніку з розетки. Відключення від мережі певних пристроїв, таких як пральні та посудомийні машини відразу після завершення їх роботи, може бути непродуктивним, оскільки вони використовують час очікування для виявлення витоку води.

Якщо говорити про реальну економію, то на ніч експерти радять відключати з мережі мікрохвильові печі, які "їдять" досить багато електроенергії, електрочайники, блендери, тостери, фен, та іншу дрібну побутову техніку.

Також не бажано залишати підключеними до розетки комп'ютери та ноутбуки, залишати на ніч на зарядці смартфони та планшети.

Які побутові прилади потрібно відключати з мережі перед сном, щоб заощадити електроенергію

Засипати під увімкнений телевізор зараз недозволена розкіш. Вимикайте прилад на ніч із розетки.

Бойлер залишати на ніч включеним абсолютно ні до чого, якщо ви звичайно не збираєтеся вночі митися. Прилад тримає температуру води якийсь час, тому за потреби гаряча вода у вас буде.

Як відомо, під'єднані через подовжувач електроприлади витрачають енергію навіть тоді, коли ними не користуються. Тому або від'єднуйте подовжувач від розетки, або виймайте вилки приладів, підключених до нього.

Раніше повідомлялося, як захистити побутову техніку від перепадів напруги під час відключення світла.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua