Як зміниться курс долара в Україні до кінця лютого: прогнози банкірів

Курс долара в кінці лютого може досягти 27,5 грн/долар, тоді як на сьогоднішній день американська валюта коштує 27,7 грн/долар. Експерти назвали фактори, які посприяють зміцненню гривні в кінці лютого. Серед них - високі ціни на експорт, активність нерезидентів на ринку ОВДП, а також підготовка аграріїв до весняно-польових робіт.

Як зміниться курс долара в Україні до кінця лютого: прогнози банкірів - today.ua

За прогнозом директора по ринках капіталу "Альфа-Банку Україна" Тетяни Попович, до зміцнення гривні можуть призвести виплати до 20 лютого податків за рік, а також річних зарплат і бонусів. А ось вже на початку березня курс гривні може послабити виплата купона по ОВДП. Експерт додала, що в цілому поточна ситуація по курсу валют говорить про можливе зміцнення гривні в коротко- і середньостроковій перспективі. Як зміниться курс долара в Україні до кінця лютого: прогнози банкірів Подальше зміцнення гривні на фоні високих цін на український експорт очікують також і в "Ідея Банку". Директора департаменту казначейства банку Ярослава Кабіна прогнозує курсовий прогноз на лютий в цій фінустанові на рівні 27,50-28,50 гривень/долар.

В "ОТП Банку" в свою чергу прогнозують курс до кінця лютого в межах 27,70-28,20 грн/ долар.

У середу, 10 лютого, долар в банках подешевшав на 2 коп., - до 27,64 грн/долар. Євро додав за добу 18 копійок і коштує 33,44 грн/євро.

Раніше повідомлялося, що криптовалюта біткоїн перетнула нову рекордну позначку в 44 тисячі доларів.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net