Як зарядити смартфон і роутер під час блекауту: найпростіші та найефективніші способи

В умовах блекаута більшість людей хвилює питання пошуку засобів живлення своїх електроприладів, побутової техніки, в тому числі смартфонів. Навіть в умовах відключення електроенергії можна залишатися на зв'язку та під'єднати свій роутер до інтернету. 

Як зарядити смартфон і роутер під час блекауту: найпростіші та найефективніші способи - today.ua

Живлення роутера можна організувати від акумуляторів 18650 без пайки, адаптерів і перехідників. Але це можливо лише у тому випадку, якщо ваш інтернет-провайдер має генератори та продовжує надавати послуги. 

Також можна приєднати роутер до повербанка. Спочатку дізнайтеся, скільки саме вольт потрібно для роботи вашого роутера. Це написано на самому пристрої. Багато Wi-Fi роутерів працюють від 9 або 12 Вт. Після цього кабель із тригером вставте у роутер, а інший його кінець — у повербанк. Пристрій має приєднатися до Wi-Fi.

Що стосується смартфонів, то більшість людей заряджають їх за допомогою повербанків. Навіть найдешевший пристрій на 10 000 mAh дозволяє щонайменше двічі зарядити середньостатистичний смартфон.

Як зарядити смартфон і роутер під час блекауту: найпростіші та найефективніші способи

Також для заряду смартфонів можна використовувати велосипедний генератор. Не найзручніший метод, але може виручити у найскладніших життєвих ситуаціях.

Акумулятор автомобіля у такому випадку також прийде на допомогу. Головне, мати зарядний пристрій, розрахований на прикурювач.

Ноутбук та колонки також можна використати як павербанк, приєднавшись до них через USB кабель. Так, процесс зарядки буде повільним, але вам вдасться зарядити свій смартфон.

Нагадаємо, як правильно вибрати надійний повербанк для смартфона. 

ДЖЕРЕЛОitechua.com