Всі смартфони без винятку уразливі для кібератак. Тому важливо дотримуватися правил безпечного використання мобільних пристроїв, щоб не наражатися на ризик. Ми розповімо про п'ять кроків, які повинен зробити кожен, заради своєї ж безпеки.
Смартфон - це як щоденник, в якому ми зберігаємо особисті листування, потаємні фото, важливі документи і спогади. Найменше хочеться, щоб це все потрапило на очі якомусь чужому людині.
Перше, що потрібно зробити, - завжди використовувати код-пароль для розблокування смартфона. Багатьох дратує постійно вводити цифри, і вони прибирають блокування, але цього робити не слід. Якщо смартфон постійно з вами, можна налаштувати автоматичне відключення блокування в певних місцях, наприклад вдома. Але налаштовувати розблокування на роботі або в транспорті не рекомендується.
Слідкуйте за тим, щоб на смартфоні був вимкнений Bluetooth. Ця технологія відкриває на телефоні додаткову точку входу для кіберзлочинців. Щоб не ризикувати своєю безпекою, вимикайте Bluetooth в ті періоди, коли ви не користуєтеся ним. Тим більше, він дуже розряджає телефон.
Важливо знати про те, що використання віртуальної приватної мережі (VPN) на всіх пристроях захищає ваші дані від кіберзлочинців, державних органів, інтернет-провайдерів і всіх, хто може за вами потенційно стежити. Тому встановіть VPN на смартфон і тримайте його включеним.
Що ще важливо, так це тримати включеними захисні функції такі як "Знайти iPhone» / "Локатор" на iPhone або iPad, і "Знайти пристрій" на Android. У разі втрати смартфона, дані функції дозволяють не тільки визначати місце розташування пристрою, але і видалити з нього всі дані, поки шахраї не отримали до них доступ.
Раніше повідомлялося про ТОП-5 корисних функцій смартфонів Xiaomi, про які багато хто не знає.