Як відновити видалену переписку у Viber на смартфоні: користувачам назвали два простих способи

Якщо ви видалили повідомлення у Viber, але через якийсь час вам потрібно відновити переписку, то це реально зробити. Чати з іншими абонентами можна відновити, якщо є резервна копія. Розглянемо, як це зробити.

Як відновити видалену переписку у Viber на смартфоні: користувачам назвали два простих способи - today.ua

Серед функцій Viber є опція, яка дозволяє резервувати дані листування та зберігати їх на Google-диску для користувачів Android-пристроїв або у хмарі iCloud для iOS. За необхідності можна встановити резервну копію на смартфон й втрачена інформація знову з'явиться у Viber.

Щоб зберегти резервну копію повідомлень, увійдіть до свого облікового запису Google на смартфоні. Далі в налаштуваннях програми прив’яжіть його до вашого облікового запису Google. Тепер Ви можете створювати резервні копії текстової частини листування та всіх вкладень із періодичністю, яку ви самі оберете. Зберігається копія на Google-диску.

На смартфоні також можна перевірити, чи були раніше створені резервні копії Viber. Увійдіть у мессенджер, меню "Налаштування", оберіть  розділ "Резервне копіювання Viber" та натисніть кнопку "Резервне копіювання". Якщо ви не підключили Viber до облікового запису Google, це можна зробити зараз, вибравши Google-диск у налаштуваннях резервної копії.

Щоб відновити історію чатів Viber на Android-смартфоні, увійдіть до облікового запису Google, далі завантажте по новому додатку на смартфон. Коли Viber запустить налаштування облікового запису, вам запропонують відновити інформацію з резервної копії.

Як відновити видалену переписку у Viber на смартфоні: користувачам назвали два простих способи

Також можна у налаштуваннях Viber обрати "Резервне копіювання Viber", натиснути
"Відновити". Далі програма запропонує вам усі збережені копії, виберіть потрібну та натисніть кнопку "Відновити". Процес відновлення всієї інформації, що зберігається, триватиме кілька хвилин.

На смартфонах iOS процедура відновлення переписки Viber відрізняється від процедури для Android. Активуйте обліковий запис iCloud на iPhone. Переконайтеся, що в хмарі вистачає пам’яті, щоб завантажити резервну копію всіх чатів Viber. Якщо так, то переходимо до етапу створення резервної копії.

У програмі Viber перейдіть до налаштувань. Виберіть "Резервне копіювання Viber" та натисніть кнопку "Резервне копіювання". Прив’яжіть програму до вашого облікового запису iCloud і оберіть проміжок часу, через який програма автоматично створюватиме резервні копії чатів і зберігатиме їх у хмарі.

Нагадаємо, як можна видалити всю історію повідомлень у Viber, щоб звільнити пам'ять.

ДЖЕРЕЛОitechua.com