Як прискорити Wi-Fi на смартфонах Xiaomi за допомогою однієї опції

Користувачі смартфонів Xiaomi, напевно, не знають про всі можливості опції "Пошук пристроїв Bluetooth". Як з'ясувалося, її деактивування прискорює Wi-Fi та дозволяє заощаджувати заряд батареї смартфона.

Як прискорити Wi-Fi на смартфонах Xiaomi за допомогою однієї опції - today.ua

Щоб покращити Wi-Fi-з'єднання у смартфонах Xiaomi:

  • Відкрийте установки телефону. Виберіть "Пошук".
  • Натисніть "Пошук Wi-Fi та Bluetooth".
  • Вимкніть пошук Bluetooth-пристроїв.

Як прискорити Wi-Fi на смартфонах Xiaomi за допомогою однієї опції Що стосується решти налаштувань Wi-Fi на смартфонах Xiaomi, то є така функція, як "Автопереключення мереж". Вона дозволяє смартфону автоматично переходити на мобільний інтернет у разі втрати або слабкого сигналу Wi-Fi. Також користувачі можуть задати "Пріоритет трафіку" та відразу ж перейти до раніше підключених точок доступу в меню "Збережені мережі".

У меню налаштувань також можна перевірити параметри Wi-Fi з'єднання на смартфоні Xiaomi, включаючи "Рівень сигналу", "Швидкість зв'язку", тип "Захист" тощо.

Якщо виникла проблема, що смартфон Xiaomi не може підключитися до мережі Wi-Fi через зміну її параметрів, або ж потрібно примусово підключитися до іншої вільної, але слабшої мережі можна видалити точку доступу Wi-Fi.

При активному Wi-Fi переходимо у вкладку "Підключені мережі", натискаємо кнопку «>» навпроти однієї з підключених мереж, яку необхідно видалити, і внизу меню обираємо "Видалити цю мережу".

Раніше повідомлялося, що Xiaomi оновила функції камери у нових моделях смартфонів.

ДЖЕРЕЛОunian.net