Як продовжити роботу ноутбука від батареї під час вимкнення електроенергії: п'ять лайфхаків

Під час відключень електроенергії питання заряду техніки стало особливо гострим, адже багато українців працюють онлайн, а без доступу до електроживлення їхні гаджети дуже швидко "сідають". Заміна батареї може трохи продовжити роботу ноутбука, але потрібно дотримуватися ще ряду правил, які допоможуть вашій техніці протриматися у відключеному вигляді якомога довше.

Як продовжити роботу ноутбука від батареї під час вимкнення електроенергії: п'ять лайфхаків - today.ua

Список порад з експлуатації ноутбука на операційній системі Microsoft Windows за умов блекауту опублікував проект WikiHow.

Намагайтеся виконувати якнайменше завдань одночасно

Працюючи за ноутбуком, який не приєднаний до живлення, залиште перед собою на екрані лише список актуальних завдань. Всі інші вкладки, вікна та задачі закрийте. Навіть якщо вони відкриті у фоновому режимі, вони все одно "з'їдають" частину заряду батареї. Якщо хочете, щоб заряд ноутбука протримався якнайдовше, краще паралельно з роботою не слухати музику і не сидіти в месенджерах.

Слідкуйте за системною пам'яттю

Краще по можливості віддавати перевагу простим програмам, які не використовують оперативну пам'ять, накопичувач або обчислювальну потужність. Якщо у вас у браузері відкриті якісь непотрібні чи неважливі вкладки – краще закрийте їх. Замість енергоємного Microsoft Word краще користуватися простим текстовим редактором (Блокнотом).

Як продовжити роботу ноутбука від батареї під час вимкнення електроенергії: п'ять лайфхаків

Керуйте живленням ноутбука 

Використовуйте налаштування живлення, які вбудовані у ваш ноутбук. Якщо у вас Windows 8/8.1/10, то зайдіть у "Налаштування" - "Система" - "Живлення та режим сну". У операційних системах Windows XP/Vista/7 натисніть "Електроживлення" на панелі керування.

Якщо вам потрібно відійти від ноутбука, краще вимкніть пристрій, або переведіть в режим сну. Якщо ви залишите його в режимі очікування, ноутбук продовжить споживати значну частину заряду.

Зменшіть яскравість екрану

Чим яскравіший екран ноутбука, тим більше використовується заряд батареї. Поставте цей параметр на найменші позиції. Також експерти рекомендують зменшити роздільну здатність екрану. Для цього клацніть правою кнопкою миші по вільному простору на дисплеї та виберіть пункт "Параметри екрана/дисплея".

Не перегрівайте ноутбук

Якщо ноутбук сильно перегрівається, батарея сідає швидше. Не рекомендується також і переохолоджувати пристрій. Під час роботи краще не ставити ноутбук на поверхні, які можуть спричинити його нагрівання – подушку, ковдру тощо.

Раніше повідомлялося, які повербанки краще вибирати для зарядки ноутбука.

ДЖЕРЕЛОglavred.info