Як продовжити роботу холодильника під час вимкнення електроенергії: корисні поради

Під час тривалих відключень електроенергії серед усіх побутових приладів найбільше страждає холодильник. Деякий час він утримує холод, але згодом починає нагріватися і продукти в ньому псуються. Однак повного розморожування холодильника можна уникнути, і тим самим зберегти їжу свіжою. Розкажемо, як це зробити.

Як продовжити роботу холодильника під час вимкнення електроенергії: корисні поради - today.ua

Тримайте в морозилці кілька пляшок води в пляшках, які при необхідності можна покласти в холодильник, щоб підтримувати там холод.

Можна придбати спеціальні акумулятори холоду. У використанні вони ідентичні до пляшок з водою, але завдяки наявності мікросхем утримують потрібну температуру довше.

Коли вимкнули світло, намагайтеся відкривати холодильник якомога рідше. Встановіть на дверцята ущільнювачі. Саме вони відповідають за утримання температури.

Як не дивно, спосіб заповнення об'єму холодильника впливає на те, як довго він утримуватиме холод. Його потрібно заповнювати максимально, не закриваючи вентиляційні отвори і не ставлячи впритул один до одного банки, каструлі, тощо.

Як продовжити роботу холодильника під час вимкнення електроенергії: корисні поради

Термін придатності кожного окремого продукту також можна продовжити. Наприклад, для тривалого зберігання без холодильника м'ясо потрібно пересипати сіллю, а перед вживанням добре промити водою.

Серед усіх м'ясних виробів найдовше зберігається напівкопчена ковбаса – до 12 діб. Якщо цей термін уже минув, розведіть сіль у воді, змочіть рушник, замотайте ковбасу і перекладіть у прохолодне місце.

Гриби можна обернути папером, а потім поліетиленом. Зелень і листя салату залишаться свіжими протягом чотирьох діб, якщо їх зберігати сухими у закритому пластиковому пакеті.

Щоб продовжити життя молока, прокип'ятіть його з невеликою кількістю соди. Сир можна загорнути у лляну тканину, просочену солоною водою.

Раніше повідомлялося, як можна продовжити роботу ноутбука від батареї під час вимкнення електроенергії.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua