Як правильно заряджати Android-смартфон: три головні правила, які врятують пристрій

Автор: Лобанова Єлизавета

Google оновила розділ із рекомендаціями щодо правильного поводження з акумуляторами Android-смартфонів. Зокрема, користувачам пристроїв нагадали, як правильно заряджати смартфони, щоб вони довше прослужили.

Як правильно заряджати Android-смартфон: три головні правила, які врятують пристрій - today.ua

Як відомо, батарея будь-якого сучасного смартфона в середньому починає старіти вже за 2-3 роки після активного користування. Однак і через цей час смартфон може продовжувати служити, якщо акумулятор не зноситься. Уникнути цього можна, слідуючи трьом простим лайфхакам.

Три поради, які продовжать роботу вашого смартфона

  1. Сучасний Android-смартфон потрібно заряджати не більш ніж на 90 відсотків. Шляхом неповної зарядки можна оптимізувати можливості акумулятора телефону і він прослужить вам довше.
  2. Відключайте точки доступу та Wi-Fi на смартфоні, коли ви ними не користуєтеся, а також під час зарядки гаджета. Це найбільші "пожирачі" заряду, які можуть суттєво знизити рівень автономності.
  3. Коли телефон майже розряджено, увімкніть адаптивне енергоспоживання. Ця функція дозволить знизити продуктивність телефону і обмежити фонові процеси програм, щоб продовжити час роботи від батареї.

Як правильно заряджати Android-смартфон: три головні правила, які врятують пристрій

Також користувачам Android-смартфонів радять не використовувати для зарядки несертифіковані пристрої - це може пошкодити батарею телефону, а також знизити її термін служби в довгостроковій перспективі. Також важливо стежити, щоб гаджет не переохолоджувався та не перегрівався.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Слід знати, що якщо рівень максимальної ємності акумулятора смартфона досягне або опуститься нижче 80%, то пристрій бажано змінювати. Він вже своє відслужив.

Раніше повідомлялося, чому не можна довго користуватися навігатором у смартфоні.