Як правильно підключати смартфон до розетки: важливі нюанси, про які багато хто не знає

Автор: Лобанова Єлизавета

Щоб поставити смартфон на зарядку, кабель потрібно підключити до телефону та вставити адаптер у розетку. Мало хто замислюється над тим, чи правильна ця послідовність підключення смартфона до зарядки. Але насправді, щоб уникнути перепадів напруги, потрібно дещо змінити у своїх діях.

Як правильно підключати смартфон до розетки: важливі нюанси, про які багато хто не знає - today.ua

Ми розповімо, яких правил потрібно дотримуватися при зарядці смартфона.

Перший крок - вставте зарядний пристрій у розетку, а потім до нього підключайте смартфон, а не навпаки. Таким чином, можна легко уникнути перепадів напруги, які негативно впливають на пристрої. Від сильного стрибка може зменшитись ємність акумулятора і навіть пошкодитись мікросхеми. Як правильно підключати смартфон до розетки: важливі нюанси, про які багато хто не знає Для вашої безпеки рекомендується підключати смартфон до зарядки через різні мережеві фільтри, які можуть запобігти перепадам напруги.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що стосується зарядки через PowerBank, то тут також будьте обережні. Не використовуйте блоки живлення із найдешевшого цінового сегменту. Вони можуть бути виконані з неякісних матеріалів без дотримання необхідної техніки безпеки. Якщо деякі з функцій безпеки будуть працювати зі збоями, то напруга, що надходить в акумулятор смартфону, буде більшою, ніж необхідно. У цьому випадку батарея може вийти з експлуатації раніше часу.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Раніше повідомлялося, яка корисна функція на смартфоні прискорить зарядку будь-якого пристрою.