Як працює секретна функція Viber, що зберігає безпеку листування в чатах

У Viber є функція, яка сприяє безпечному листуванню абонентів у чатах. Оскільки питання конфіденційності інформації в наш час актуальне, варто звернути увагу на заходи безпеки в популярному для спілкування месенджері.

Як працює секретна функція Viber, що зберігає безпеку листування в чатах - today.ua

Скористайтеся функцією безпечного спілкування у Viber можна, поставивши спеціальний таймер видалення. Після цього особисті дані не потраплять комусь на очі.

Після прочитання повідомлення в чаті адресатом починається зворотний відлік і повідомлення обох співрозмовників видаляються через встановлений на таймері час. Крім того, якщо інший учасник розмови зробить знімок екрана з листуванням, ви отримаєте повідомлення про це.

Щоб встановити таймер видалення повідомлень, необхідно оновити Viber до останньої версії, потім відкрити чат з потрібним адресатом і перед надсиланням повідомлення необхідно вибрати таймер.

Потім встановлюємо час від 10 секунд до 24 годин, протягом якого повідомлення будуть видні обом співрозмовникам. Після цього повідомлення видаляються. Перед відправкою обов'язково встановлюйте таймер, оскільки після надсилання ця функція не працює.

Коли одержувач прочитає отримане повідомлення, таймер почне відраховувати час. Після закінчення потрібного періоду всі надіслані повідомлення безповоротно зникають один за одним з Viber.

Раніше повідомлялося, що Viber додав нову функцію лайків у чатах, щоб користувачі могли швидше реагувати на повідомлення один одного.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua