Як переселенцям оформити податкову знижку на оренду житла, та хто не має права на допомогу від держави

Внутрішні переселенці, які тимчасово переїжджають до інших регіонів України, мають право отримати від держави податкову знижку на оренду житла. Це можливо, якщо громадянин ще не отримує додаткові бюджетні виплати для покриття витрат на проживання.

Як переселенцям оформити податкову знижку на оренду житла, та хто не має права на допомогу від держави - today.ua

Які документи подати переселенцю, щоб отримати знижку на оренду

Для реалізації права на податкову знижку внутрішні переселенці мають надати:

  • декларацію про майнове становище та доходи за звітний (податковий) рік;
  • копію довідки про взяття на облік ВПО;
  • копію договору оренди житла;
  • платіжні та розрахункові документи, що підтверджують факт оплати;
  • заяву, у якій зазначено відомості про відсутність умов, що не дають права на отримання податкової знижки згідно з нормами законодавства.

Як переселенцям оформити податкову знижку на оренду житла, та хто не має права на допомогу від держави Додатковими документами, що підтверджують відсутність умов, що не дають права на отримання податкової знижки, може бути Витяг з Державного реєстру прав на нерухоме майно, інформація від структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних та міських райдержадміністрацій щодо адресної допомоги для покриття витрат на проживання.

Щоб отримати податкову знижку, внутрішньо переміщені особи повинні довести, що вони не мають власності придатної для проживання житлової нерухомості, розташованої за межами тимчасово окупованої території України.

Розмір знижки на оренду не може перевищувати з розрахунку на календарний рік 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року, тобто 180 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, у яких регіонах України та на скільки подорожчає оренда житла у вересні.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua