Як очистити кеш на Android-смартфоні та прискорити роботу пристрою за лічені хвилини

Якщо ваш смартфон починає надсилати повідомлення про те, що йому не вистачає пам'яті, то потрібно терміново чистити кеш. Щоб прискорити роботу пристрою та звільнити місце для нових файлів, потрібно спочатку позбавитися кешованих файлів, які мобільні програми зберігають на вашому телефоні для більш швидкої роботи.

Як очистити кеш на Android-смартфоні та прискорити роботу пристрою за лічені хвилини - today.ua

Ми розповімо, як за лічені хвилини очистити кеш на Android-смартфоні, при цьому не видаливши жодної важливої для користувача інформації.

Найбільше кешу на смартфоні накопичують месенджери, браузери та ігри. Якщо смартфон почав помітно підгальмовувати або довго відкриває галерею чи програми, то прийшов час звільнити його від зайвих файлів.

Найефективніший спосіб очистити кеш на Android-смартфонах - заходити в кожну програму окремо і видаляти дані вручну. Можна також використовувати спеціальні програми для очищення пам'яті, які легко завантажуються в Play Market, але всі ці програми потребують додаткових дозволів, і вони не завжди видаляють кеш, адже самі містять сторонні файли, які також займають місце на вашому смартфоні.

Щоб очистити кеш програми на Android, користувачам потрібно:

  1. Відкрити "Налаштування",
  2. Перейти до розділу "Пам'ять" або "Програми",
  3. Вибрати "Програми" або "Інші програми",
  4. Вибрати потрібну програму або ввести її назву у пошуку,
  5. Вибрати "Очистити кеш".

Як очистити кеш на Android-смартфоні та прискорити роботу пристрою за лічені хвилини У налаштуваннях браузера додатково виберіть "Очистити cookie". Щоб зробити це в Google Chrome на Android, вам потрібно:

  • Зайти до меню браузера "Історія"
  • Вибрати "Очистити дані перегляду",
  • Виставити прапорці навпроти "Cookie та дані сайтів", "Кешовані зображення та файли",
  • Натиснути кнопку "Очистити дані".

Раніше повідомлялося, чому не можна залишати увімкненим інтернет на смартфоні.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua