Власники смартфонів щодня користуються різноманітними мобільними додатками. Частішають випадки, коли шахраї виманюють особисті дані користувачів, проникаючи до їх акаунтів в соцмережах, електронної пошти, мобільного банкінгу, тощо. Через соціальну мережу можна набрати боргів від імені власника аккаунта, через пошту провести спам розсилку, через банкінг зняти з банківської картки гроші. Саме тому потрібно знати, як захистити себе від таких дій зловмисників.
Один аккаунт – один пароль
Багато людей мають один пароль на всі облікові записи. Це не правильно, адже вгадавши пароль та отримавши доступ до одного сайту, зловмисник зможе таким чином зламати й інші акаунти власника смартфона. Саме тому краще вигадуйте різні паролі для різних аккаунтів, а щоб не забути їх, записуйте собі десь у надійне місце. Головне, потім не втратити папірець або записник з паролями.
Пароль повинен бути складним
Бажано, щоб пароль до електронної пошти та соцмереж мав не менше 10 символів, в тому числі латинські символи, цифри та спеціальні символи (! @ – $% ^ & * ‘/) – 3
Наприклад, пароль N2th8! Jf- $ зламати дуже складніше, ніж будь-яку дату народження або підібрати номер телефону.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Використовуйте двохфакторну авторизацію
У багатьох сайтів та мессенджерів є можливість підключення двохфакторної авторизації. Використовуйте цей спосіб авторизації, адже хакерам буде тоді складніше зламати ваш аккаунт.
Раніше повідомлялося, які мобільні додатки на Android-смартфонах стежать за своїми користувачами.