Як дізнатися, які мобільні додатки гальмують роботу Android-смартфона

Власники  Android-смартфонів рано чи пізно стикаються з проблемою, коли їх пристрої починають гальмувати. Тоді користувачі починають скачувати різноманітні додатки, які начебто прискорюють роботу смартфона. Але насправді, вони можуть навпаки ще більше гальмувати телефон. Щоб дізнатися, які додатки не несуть ніякої користі, потрібно виконати декілька кроків.

Як дізнатися, які мобільні додатки гальмують роботу Android-смартфона - today.ua

Для початку потрібно перейти у режим розробника і переглянути перелік всіх запущених процесів на смартфоні. Для цього необхідно перейти в Параметри телефону та знайти розділ "Про телефон". Далі шукаємо номер збірки вашого смартфона та тиснемо на нього 7 разів. Ви перейдете у режим розробника і зможете переглянути, які мобільні додатки перевантажують ваш смартфон.

В пункті "Додатково" режима розробника знайдіть пункт меню "Запущені служби" і подивиться, скільки оперативної пам’яті у вас залишаються вільними. Якщо у вас зайнято більше половини оперативки, то це поганий сигнал, оскільки це вказує на те, що якийсь додаток працює в фоні і використовує ресурс смартфона.

Як дізнатися, які мобільні додатки гальмують роботу Android-смартфона

У списку процесів знайдіть ті процеси, які використовують найбільше потужностей вашого телефону. Серед них можуть будти і системні процеси, на які ви ніяк не впливаєте. Тиснемо на потрібні процеси "Зупинити", а далі "Видалити додаток".

У режимі розробника потрібно переглянути і параметри пам'яті, які знаходяться в  розділі "Пам’ять". Зверху перед вами будуть розміщені ті додатки, які споживають найбільше оперативної пам'яті. Видаляємо їх.

Важливо також пам'ятати, що скачувати мобільні додатки можна тільки через Play Market або App Store, адже невідомі ресурси можуть нести загрозу вашому пристрою.

Нагадаємо, який мобільний додаток від Google стежить за користувачами Android-смартфонів.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua