Війна змусила українців залишити свої домівки та шукати прихистку в інших країнах. Різко зріз попит на міжнародні перекази. Як робити їх легально та безпечно пояснили у НБУ та Приватбанку.
Р2Р-перекази
Фізичні особи в Україні в інших регіонах можуть здійснювати перекази між картками в межах місячного ліміту. Це до 100 000 грн на місяць для гривневої української картки на закордонні. І така сама сума доступна для переказу з валютної закордонної картки до України. За наявності коштів на обох картах ви відправите близьким до 200 000 гривень на місяць.
Операції "quasi cash"
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Це поповнення брокерських чи форекс-рахунків, електронних гаманців, купівля віртуальних активів, оплата дорожніх чеків тощо. Громадяни можуть здійснювати такі перекази лише з валютних карток. Ліміт – до 100 000 гривень на місяць.
Тимчасово під забороною міжнародні перекази з гривневих платіжних карток. Зверніть увагу: ліміт в 100 000 гривень з валютних карток для операцій "quasi cash" та P2P-переказів загальний. Сервіси ПриватБанку
Клієнти ПриватБанку можуть використовувати спеціальні сервіси для переказу коштів за кордон. Найпопулярніші з них PrivatMoney, Western Union, IntelExpress, MoneyGram та Ria.
Відправник обирає країну переказу, вид валюти та суму. Потрібно заповнити поля з даними переказу та обрати потрібну карту. Одержувач повинен вказати контрольний номер переказу, суму та валюту переказу та картку, на яку хоче отримати гроші.
У квітні стало відомо, що ПриватБанк упростив процедуру переказів на рахунки інших банків. Дізнатись, що змінилося для клієнтів, можна тут.