Xiaomi запустить масштабне оновлення додатка “Галерея“: що зміниться для користувачів

Xiaomi постійно додає нові функції у свої смартфони. Серед останніх змін - оновлення популярного додатку "Галерея", яким користуються усі власники смартфонів.

Xiaomi запустить масштабне оновлення додатка “Галерея“: що зміниться для користувачів - today.ua

У бічному меню з'явиться два нових пункти: "Map" і "Video editor". У розділі "Map" всі  фотографії будуть відзначені на карті виходячи з місця, де вони були зроблені. Щоб ця функція працювала, на смартфоні повинен бути активний GPS, а додаток "Галерея" має мати доступ до місцерозташування користувача.

У розділі "Video editor" розробники Xiaomi додали функцію редагування відео. Тепер у відео користувачі можуть накладати різні ефекти, текст і музику, без застосування додаткових програм.

Крім того, у меню "Галереї" з альбомами був доданий пункт "Оптимізація", що включає в себе функції очищення (скріншотів та інших фото з телефону), звичний кошик (в якому вилучені знімки зберігаються 30 днів) і папку "Trash".

Xiaomi запустить масштабне оновлення додатка “Галерея“: що зміниться для користувачів

У "Редакторі знімків екрану" був змінений дизайн та додані всі функції, які є у додатку Gallery Editor", що вже можна спокійно видаляти зі свого смартфона. Зовні додаток Xiaomi стає все більш схожий на інтерфейс iOS.

Функцію створення знімка екрана в довільній області на пристроях Xiaomi можна включити через “Налаштування” -> “Інші параметри” -> “Функції жестів” -> “Частковий знімок екрану”. Така можливість поки що є тільки на смартфонах Redmi Note 10 Pro.

Нагадаємо, Xiaomi назвала моделі смартфонів, які першими отримають оновлення Android 12.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua