Xiaomi представила нові бездротові навушники з високим шумопоглинанням

Xiaomi офіційно представила свої найкращі бездротові навушники - модель FlipBuds Pro, яка в недалекому майбутньому замінить серію бездротових навушників Mi Air. Новинка коштує дешевше ніж AirPods Pro, а рівень шумопоглинання в цих навушниках значно вище.

Xiaomi представила нові бездротові навушники з високим шумопоглинанням - today.ua

Навушники Xiaomi FlipBuds Pro пройшли тести більш ніж в 5000 вухах реальних людей перед тим як з'явитися на світ. Бездротові навушники оснащені трьома мікрофонами: один сприймає звук позаду, другий - спереду, а третій - мову під час дзвінка. FlipBuds Pro побудовані на чіпі Qualcomm QCC515, за рахунок якого реалізується трьохрежимна система активного шумозаглушення. Навушники Xiaomi дозволяють знижувати шум на 40 дБ і мають так званий "прозорий" режим роботи, в якому користувачеві передаються звуки навколишнього середовища.

Новинка синхронізується з наступними смартфонами компанії: Mi Mix Fold, Mi 11 Ultra, Mi 11 Pro, Mi 11, Mi 10 Ultra, Mi 10 Pro, Mi 10, Redmi K40 Pro, Redmi K40, Redmi K30S Supreme Edition, Redmi K30 Pro, Redmi Note 9 Pro. Пізніше перелік сумісних моделей розшириться. Доступні навушники FlipBuds Pro поки що тільки в Китаї. Xiaomi представила нові бездротові навушники з високим шумопоглинанням В даних навушниках використовуються 11-міліметрові гучномовці з опором 16 Ом і високо-еластичної діафрагмою. Модель забезпечить дуже високу якість звуку і повне занурення. FlipBuds Pro працюють 5 годин з активованою системою активного шумозаглушення і 7 годин - без неї.

Максимальний час роботи Xiaomi FlipBuds Pro з урахуванням енергії, запасеної в акумуляторі футляра - 28 годин. Навушники підтримують роботу з фірмовим голосовим помічником XiaoAI і мають в комплекті три пари змінних силіконових вкладишів. У Китаї їх можна замовити за 125 доларів. Ціна в Європі буде не набагато вище.

Раніше повідомлялося, що смартфони Xiaomi після останнього оновлення перестали заряджатися до кінця.

ДЖЕРЕЛОixbt.com