Xiaomi представила нові бездротові навушники з унікальним дизайном

Xiaomi представила нові флагманські бездротові навушники Redmi Buds 3 Pro, які з'являться в Україні вже наприкінці літа. Навушники мають сучасний стильний дизайн, розвинену систему активного шумозаглушення (ANC) з декількома режимами роботи та функцію захисту від вологи.

Xiaomi представила нові бездротові навушники з унікальним дизайном - today.ua

Кожен навушник має 9 мм динамік, що забезпечую його власнику збалансоване звучання. Функція Transparency Mode дозволяє чути певні звуки навколишнього середовища, але при цьому не псує якість звуку у навушнику.

Зарядний футляр Redmi Buds 3 Pro дозволяє тримати заряд навушників Xiaomi до 28 годин, а функція швидкої зарядки забезпечує  прослуховування музики протягом 3 годин після 10 хвилин зарядки. Акумулятор футляра може підзаряджатися бездротовим способом або через роз’єм USB Type-C. Для повного заряду достатньо однієї години.

Xiaomi представила нові бездротові навушники з унікальним дизайном

Redmi Buds 3 Pro також мають підтримку технології Bluetooth 5.2, а також є можливість одночасно під’єднувати навушники до двох пристроїв.

У Китаї та Європі навушники Xiaomi будуть доступні за ціною $60. В Україні новинка поступить у продаж приблизно за 1600 грн. Навушники Redmi Buds 3 Pro вже доступні на китайському сайті Aliexpress, але доставки в Україну поки немає.

Раніше повідомлялося, що Xiaomi обійшла Apple з виробництва смартфонів у світі.

ДЖЕРЕЛОpingvin.pro