Виїзд за кордон: уряд дозволив покидати Україну ще одній категорії чоловіків

З початку повномасштабної військової агресії РФ проти України виїзд за кордон чоловікам від 18 до 60 років заборонено. Однак уже декілька категорій українців отримали право покидати межі України: хто тимчасово, а хто й безстроково. Список тих, кому дозволений тимчасовий виїзд за кордон, днями поповнився ще однією категорією чоловіків. Йдеться про спортсменів, а також їхніх тренерів, методистів, медиків та інших фахівців, що здійснюють їхній супровід під час закордонних змагань.

Виїзд за кордон: уряд дозволив покидати Україну ще одній категорії чоловіків - today.ua

Про це повідомили на сайті Кабміну.

Отже, тимчасовий виїзд за кордон відтепер буде дозволений чоловікам, які входять у склад збірних команд з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту. Крім того, виїзд буде дозволений їхнім тренерам та іншому персоналу, що входить до складу національних збірних і спортивних клубів, які представляють Україну на міжнародних змаганнях.

Виїзд за кордон: уряд дозволив покидати Україну ще одній категорії чоловіків

Крім того, відтепер буде дозволено виїзд за кордон спортсменам і тренерам, які займаються ігровими видами спорту. При цьому їхні команди мають входити до вищого дивізіону з тих видів спорту, в яких вони змагаються.

Крім спортсменів і тренерів, право на виїзд за кордон також отримають члени команд, які здійснюють організаційний та науково-методичний супровід спортсменів, а також професіонали, що займаються суддівством спортивних змагань, що проходять за кордоном.

Нагадаємо, стало відомо, кого з чоловіків не випустять за кордон навіть за наявності у них усіх дозвільних документів.

ДЖЕРЕЛОukranews.com