Вище вартості черешні - тільки ціни на малину: скільки коштує кілограм ягід

В Україні вже з'явилась у продажу малина. Добірні ягоди спокушають покупців апетитним ароматом і відлякують чотиризначними цінниками. Ціни на малину перевершили навіть вартість черешні.

Вище вартості черешні - тільки ціни на малину: скільки коштує кілограм ягід - today.ua

Скільки треба віддати за кілограм малини, розповіли в сюжеті одного з телеканалів.

Із наближенням літа на ринок почали надходити перші ґрунтові ягоди. Вслід за полуницею на прилавках з'явилася черешня. А за ними незабаром підтяглась і малина. І поки українці протирали скельця окулярів та рахували нулі у "черешневих" цінах, ціни на малину остаточно переконали покупців: цю ягоду доставляли десь з іншої планети.

Втім, продавці кажуть, що малина – наша, українська. Її виростили на Одещині та у Закарпатті. Хоча, зважаючи на її вартість, не дуже в те віриться.

Адже вартість кілограма малини стартує від 1500 гривень і в деяких магазинах доходить до 2000. Теоретично навіть українці, що отримують мінімальну пенсію (2093 грн), могли б собі дозволити таку покупку. Кілограм ягід на місяць. І так, щоби більше нічого не їсти.

Самі продавці кажуть, що обсяг малини, який він продають, наразі дуже скромний. Адже й попит на таку ягоду вкрай обмежений. Але й серед зубожілих від війни наших співвітчизників усе ж знаходяться покупці на такий товар.

Таким чином, серед ранніх ягід поки що більш-менш доступна лише полуниця. За неї хоч і правлять теж чималі гроші (від півсотні гривень і вище), та порівняно з чотиризначними цінниками на малину і черешню, полуниця виглядає вельми демократично.

Нагадаємо, в Україні також стрімко дорожчають молочні продукти. Найбільше зросли в ціні тверді сири. Середня вартість кілограма такого сиру становить уже понад 600 гривень.

ДЖЕРЕЛОznaj.ua