Виплати 6600, 2500 та 900 гривень від держави: хто може розраховувати на матеріальну допомогу

Українці під час війни мають право на різні матеріальні виплати від держави, благодійних організацій та міжнародних фондів. Позаду вже майже шість місяців війни, а гроші досі продовжують виплачувати. Розповімо, які з виплат наразі є найбільш актуальними.

Виплати 6600, 2500 та 900 гривень від держави: хто може розраховувати на матеріальну допомогу - today.ua

Отримати по 6600 гривень українці можуть від неурядової організації Acted. Розраховувати на допомогу можуть внутрішньо переміщені особи, які проживають на тимчасово окупованих територіях, або у населених пунктах, де ведуться активні бойові дії. Для подачі заявки необхідно авторизуватись на порталі "єДопомога" та подати заявку. Розмір грошової допомоги становить 2220 грн на кожного члена сім'ї. Гроші виплачують одразу на всіх переміщених членів сім'ї на період три місяці.

Виплати 6600, 2500 та 900 гривень від держави: хто може розраховувати на матеріальну допомогу

Українці ще продовжують отримувати по 2500 гривень від Червоного Хреста. Організація підтримує внутрішньо переміщених осіб, малозабезпечені сім’ї, біженців з регіонів Луганської, Донецької, Одеської, Харківської, Миколаївської, Херсонської областей. Забрати гроші можна як у відділенні ПриватБанку, так само кошти зараховують громадянам на карти "Є-підтримка". Кошти перераховуються на ім'я глави сім'ї, який офіційно зареєстрований у базі Мінсоцполітики.

У серпні уряд вирішив виділити 115,6 мільйона гривень на компенсацію комунальних послуг власникам житла, які прихистили у себе переселенців. Допомога буде виплачуватись в рамках програми "Прихисток". Якщо раніше їм виплачували по 450 гривень за людину, то тепер власники житла отримуватимуть по 900 гривень. Крім того, Мінрегіон планує збільшити розмір цієї компенсації за опалювальний сезон.

Нагадаємо, ЮНІСЕФ припинив прийом нових заявок на допомогу від українців.