Водоканали в Україні озвучили нові тарифи на воду з 1 червня: хто буде платити більше за інших

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні з 1 червня зростуть тарифи на воду. Вже 35 постачальників заявили про підвищення вартості своїх послуг. Остаточне рішення по тарифам Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг ухвалить 31 травня.

Водоканали в Україні озвучили нові тарифи на воду з 1 червня: хто буде платити більше за інших - today.ua

Наразі споживачам озвучили попередні тарифи на воду. Найдорожчий тариф на сьогоднішній день пропонує "Павлоградський водоканал" - 58,85 грн за 1 кубометр водопостачання та водовідведення.

Найменше після росту тарифів сплачуватимуть споживачі КП "Львівводоканал" — 23,84 грн за кубометр, а мешканці столиці платитимуть "Київводоканалу" 29,37 грн за "куб" (водопостачання+водовідведення).

Для клієнтів "Хмельницькводоканал" та КП "Міськтепловоденергія" (Кам'янець-Подільський) тарифи на централізоване водопостачання становитимуть 13,88 грн за 1 куб м (без ПДВ), а на централізоване водовідведення – 13,32 грн за 1 куб м.

Популярні зараз

Названо втрати України у війні з Росією: чому контрнаступ пішов не за планом

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Дві категорії українців зможуть отримати по 100 тисяч гривень від держави: як подати заявку

Споживачі "Житомирводоканал" платитимуть з 1 червня сумарно 48,87 грн за кубометр водопостачання та водовідведення, а у "Чернівціводоканал" тариф суттєво нижчий - 25,92 грн за куб.

Водоканали в Україні озвучили нові тарифи на воду з 1 червня: хто буде платити більше за інших

Деякі водоканали підняли вартість своїх послуг ще 1 квітня. Тоді підвищення торкнулося підприємств.

Із 1 травня тарифи на воду вже почали зростати для побутових споживачів. Тоді для мешканців Тернопілля тариф зріс до 34,91 грн замість 26,63 грн за кубометр.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З червня тарифи на воду для мешканців різних регіонів стануть дорожчими в середньому на 30%. Для мешканців великих міст тарифи зростуть більше. Як відомо, на вартість послуг на подачу води в різних регіонах України впливає не лише регіон, а й обсяги споживання, загальна кількість споживачів біля водоканалу (що більше – тим дешевше), джерело водопостачання, інфраструктура та багато інших факторів.

Раніше повідомлялося, які лайфхаки допоможуть зменшити суми у платіжках за воду.