Vodafone змінив вартість роумінгу для українців: які тарифи будуть діяти до червня

Автор: Лобанова Єлизавета

Vodafone змінив умови підключення популярної послуги "Доступний роумінг". Починаючи з 21 квітня, абонентам мобільного оператора можуть підключити послугу абсолютно безкоштовно з функцією безкоштовного продовження. Крім того, до 30 червня абоненти Vodafone автоматично отримуватимуть щомісяця 10 ГБ інтернету і 100 хвилин для розмов у подарунок.

Vodafone змінив вартість роумінгу для українців: які тарифи будуть діяти до червня  - today.ua

Мобільний оператор повідомив, що гігабайти та хвилини абонентів у роумінгу тепер будуть оновлюватись кожного місяця автоматично. Головне – слідкувати за тим, щоб був був вчасно сплачений український пакет послуг. Як відомо, роумінг підключається до будь-якого тарифу Vodafone для абонентів у 31 країні світу.

До переліку країн, де діє роумінг від Vodafone, входять: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія та Швеція.

Vodafone змінив вартість роумінгу для українців: які тарифи будуть діяти до червня

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Підключити послугу "Доступний роумінг" можна або у мобільному додатку My Vodafone або за номером *600*6#.

До 30 червня включно мобільний оператор надає послугу "Доступний роумінг" у подарунок абонентам таких тарифів: Joice (Start, Pro, MAX); 4G (Light+, Smart S+, Smart M, Smart L, Smart XL); SuperNet (Pro_2019, Pro-1_2019, Unlim, Pro, Pro+, Pro+ 2021, Start_2019, Start, Start+, Turbo_2019, Turbo, Turbo 2021); Vodafone Device L; Joice, а також контрактній лінійці RED (Start, PRO, UNLIM, UNLIM PLUS, UNLIM MAX, S, M, Turbo, L, XL, XXL); Vodafone (Ultra, Ultra VIP).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо вам не вистачає наданих гігабайт мобільного інтернету для спілкування за кордоном, Vodafone радить додатково замовляти послугу ГігаРоумінг Ultra, яка надає 5 ГБ інтернету на 30 днів за 150 грн. Це можна зробити в My Vodafone або через комбінацію *600*10#.

Раніше повідомлялося про найдешевші тарифи Vodafone на сьогоднішній день.