Vodafone запустив новий тариф для смартфонів і гаджетів за низькою ціною

Vodafone запустив новий тарифний план, який доступний по дуже низькій ціні. Унікальність даного тарифного плану ще й у тому, що він призначений для роботи не лише смартфонів, але й різних "розумних" пристроїв.

Vodafone запустив новий тариф для смартфонів і гаджетів за низькою ціною - today.ua

Новий тарифний план Vodafone Device S включає в себе п'ятсот мегабайтів мобільного інтернету, п'ятдесят хвилин дзвінків в мережі оператора Vodafone в місяць і смс-повідомлення за три гривні штука. І все це за 50 гривень на місяць, дешевше на мобільному ринку просто не знайти.

Тариф буде вигідним для власників смарт-годинників, дитячих годинників і сигналізацій. Адже в даному випадку вставляти сім-карту в пристрої не потрібно, а доступ до інтернету має бути. Про це Vodafone і потурбувався. Vodafone запустив новий тариф для смартфонів і гаджетів за низькою ціною Якщо ж пакет послуг виявиться для вас маленьким, тоді зверніть увагу на інші тарифи в лінійці Vodafone Device, зокрема, Vodafone Device M для планшетів з 10 гігабайтами інтернету, і Vodafone Device L для модемів і роутерів з пакетом інтернету в 18 гігабайтів. Вартість цих тарифів 100 і 150 гривень відповідно.

Будь-який тарифний план можна придбати в магазинах Vodafone, або оформити доставку на сайті, і вам привезуть його прямо додому. Тарифи діють по всій території України.

Популярні зараз

Раніше повідомлялося, що Vodafone на місяць продовжив дію популярної безкоштовної послуги.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua