Vodafone запустив спеціальну послугу для пошуку бензину: як заправитися без черг

Мобільний оператор Vodafone запустив безкоштовний сервіс, який полегшить автомобілістам процес пошуку пального. На фоні дефіциту палива перегони по пошуку бензину перетворюються на справжній квест. Тепер абонентам Vodafone це завдання спростили, підключивши безкоштовний сервіс "Де пальне".

Vodafone запустив спеціальну послугу для пошуку бензину: як заправитися без черг - today.ua

Щоб дізнатися, на яких заправках поблизу є бензин, потрібно надіслати SMS на короткий номер 225.

Залежно від виду палива, яке вам необхідно, в тексті повідомлення потрібно вказати цифру:

  • 1 – газ;
  • 2 – бензин;
  • 3 – дизель.

Vodafone у відповідь на запит повідомить про найближчу заправку з потрібним видом пального, після чого на смартфон прийде SMS з таким текстом: "Вибраний Вами вид пального знайдено" та адресу АЗС. Vodafone запустив спеціальну послугу для пошуку бензину: як заправитися без черг На кожен вид гарячого необхідно подавати окремий запит. Послуга повністю безкоштовна, тому можна надсилати кілька SMS-повідомлень за день на різні адреси, перевіряючи наявність бензину або дизеля поблизу.

Щоб відключити оповіщення на свій смартфон, потрібно надіслати SMS-повідомлення зі словом "СТОП" на номер 225. Поки СТОП не буде направлено, сервіс "Де пальне" інформуватиме про наявність палива до 3 разів на добу за вказаними вами адресами.

Раніше повідомлялося, що Vodafone буде змушений підвищувати тарифи на мобільний зв'язок.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua