Vodafone запустить нову послугу: всі дзвінки абонентів транслюватимуться через інтернет

Vodafone готується до впровадження технології IP Multimedia Subsystem, яка дозволить абонентам здійснювати телефонні дзвінки через інтернет. Нова послуга стане активною вже у 2022 році.

Vodafone запустить нову послугу: всі дзвінки абонентів транслюватимуться через інтернет - today.ua

Оскільки українці все частіше телефонують один з одним за допомогою соціальних мереж та месенджерів, використовуючи для цього мобільний інтернет. У зв'язку з цим мобільні оператори намагаються знаходити нові способи зробити спілкування своїх абонентів ще зручнішим.

Vodafone пропонує абонентам багато різних тарифів із необмеженим мобільним інтернетом. Якщо раніше у ролі локомотива розвитку мобільного зв'язку виступали голосові дзвінки, а інтернет пропонувався абонентам як додаткова послуга, то зараз усе змінилося. Vodafone запустить нову послугу: всі дзвінки абонентів транслюватимуться через інтернет На даний момент основним напрямком для Vodafone є Data. Мобільний оператор готується до впровадження технології IMS, яка дозволить використовувати мережу LTE для передачі голосових викликів. Таким чином, Vodafone почне передавати телефонні дзвінки тими ж каналами, якими зараз передаються дані, і якість голосового зв'язку помітно покращиться.

У компанії Vodafone зазначають, що за статистикою за 2021 рік, споживання дата-трафіку абонентами зросло, тому що з'являється все більше цифрових продуктів, якими люди починають користуватися регулярно. Під нові звички користувача налаштовуються тарифи мобільного оператора. У стартових пакетах з'являється більше мегабайтів інтернету, через що відповідно збільшується абонентська плата.

Раніше повідомлялося, що Київстар, Vodafone та lifecell підвищили свої тарифи з 1 січня.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com