Vodafone вводить безлімітні дзвінки на всіх мобільних операторів до кінця зими

Vodafone дарує своїм абонентам напередодні новорічних свят приємний бонус. Мобільний оператор запускає акцію "З Vodafone усі свої", в рамках якої можна отримати безлімітні дзвінки на всіх операторів України та користування месенджерами без обмежень.

Vodafone вводить безлімітні дзвінки на всіх мобільних операторів до кінця зими - today.ua

Акція діятиме до кінця лютого 2022 року. Стати її учасником можуть усі абоненти Vodafone до 31 січня 2022 року включно. Для підключення наберіть комбінацію *888#. Клієнти, які подадуть заявку на активацію  отримають необмежену кількість хвилин для дзвінків на номери усіх операторів України та безліміт на користування месенджерами, в межах послуги Online PASS до 28 лютого 2022 року.

Подібну акцію Vodafone проводив і минулої зими. Тоді користувачі мобільного оператора активно брали у ній участь. Послуга Online Pass дозволяє без обмежень та без плати за трафік користуватися популярними месенджерами для спілкування та відеозв’язку - Viber, Telegram, WhatsApp, Zoom, Skype, Skype for Business, Hangouts, Google Classroom, Google Meet, Microsoft Teams, WeChat та FaceTime.

Vodafone вводить безлімітні дзвінки на всіх мобільних операторів до кінця зими

Стати учасниками акції "З Vodafone усі свої" можуть абоненти таких тарифних планів:

  • Vodafone SuperNet 19 (Start, Pro, Pro-1, Turbo), Vodafone SuperNet (Start, Start+, Pro, Pro+, Turbo, Unlim), Vodafone 4G Smart (XS, S, S+, M, XL);
  • контрактних тарифів Vodafone Red (M, L, XL), Vodafone Business (S, M, L).

Достатньо оплатити свій місячний пакет послуг і мобільний оператор автоматично підключить вам необмежений трафік та дзвінки на інші мережі.

Раніше повідомлялося, що Vodafone пропонує своїм абонентам купити смартфони зі знижкою до 50%.

ДЖЕРЕЛОitc.ua