Vodafone пропонує своїм абонентам купити смартфони зі знижкою до 50%

Vodafone продовжує своїм абонентам можливість придбати смартфони у магазинах мобільного оператора зі знижкою до 50%. Акція, яка розпочалася 3 листопада, триватиме до 31 січня 2022 року. У цей період купити акційні смартфони можна як у офлайн-магазинах, так і в інтернет-магазині Vodafone.

Vodafone пропонує своїм абонентам купити смартфони зі знижкою до 50% - today.ua

Усі акційні смартфони продаються у комплекті з тарифними планами. Таким чином, покупець отримує 2 в 1.

Зокрема, в акції беруть участь такі моделі:

  • Apple iPhone 11 128Gb та 64Gb, Samsung Galaxy A32, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy S20 – у комплекті з тарифом Vodafone SuperNet Unlim на рік;
  • Nokia 3,4, C20, G10, G20, Samsung Galaxy A22, TECNO Spark 6 Go – у комплекті з тарифом Vodafone SuperNet Pro на рік.

Новим учасникам акції, які обов'язково раніше мали бути абонентами Vodafone, потрібно придбати стартовий пакет SuperNet, поповнити рахунок на суму від 5 грн для активації номера на 365 днів. Існуючим клієнтам слід перевірити свою SIM-карту на підтримку 4G за номером *222# і за необхідності замінити на USIM. Vodafone пропонує своїм абонентам купити смартфони зі знижкою до 50% Тариф Vodafone SuperNet Pro пропонує абонентам щомісяця 20ГБ мобільного інтернету, безліміт у мережі Vodafone та 250 хвилин для дзвінків на інші мережі, 50 хвилин для дзвінків у тридцять країн світу.

Тариф Vodafone SuperNet Unlim пропонує безліміт мобільного інтернету та дзвінків у мережі Vodafone, 350 хвилин для дзвінків на інші мережі та 50 хвилин для дзвінків у тридцять країн світу.

Раніше повідомлялося, що Vodafone змінює українцям старі SIM-картки на нові.

ДЖЕРЕЛОvodafone.ua