Vodafone представив найдешевші тарифи 2022 для різних категорій абонентів

Vodafone підвищив вартість своїх тарифів з 1 січня, однак у лінійці мобільного оператора залишилися доступні тарифи. Зокрема, найдешевшим тарифом 2022 року стане SuperNet Start вартістю 125 гривень на місяць.

Vodafone представив найдешевші тарифи 2022 для різних категорій абонентів - today.ua

В рамках цього тарифу абонентам надається 4 Гб мобільного інтернету, безлімітні дзвінки у мережі та 150 хвилин на дзвінки на дзвінки по Україні, а також 50 хвилин на розмови в інші країни. Якщо користуватися цим пакетом послуг 3 місяці, то Vodafone нараховуватиме ще 3 ГБ інтернету як бонус.

Vodafone також пропонує абонентам підключити молодіжний тариф Joice з безлімітним трафіком на популярні соцмережі та стрімінгові платформи. Його вартість 120 гривень за 4 тижні користування. Тариф включає 6 ГБ безлімітного інтернету, безліміт у мережі, та 600 хв на всіх операторів по Україні, а також безліміт на всі соцмережі. Цим тарифом можуть скористатися не лише підлітки, а й інші категорії абонентів, кому достатньо набору послуг.

Крім того, Vodafone пропонує вигідні тарифи для планшетів, смарт-годинників та інших пристроїв, вартість яких стартує від 50 гривень. За цю суму абоненти отримують 50 Мб інтернету та 50 хвилин на розмови, або ж 10 Гб та 18 ГБ інтернету та дзвінки по 1 гривні за хвилину, залежно від вартості пакету.

Раніше повідомлялося, що Київстар представив найдешевший тариф 2022 з інтернетом та безлімітними дзвінками.