Vodafone попередив абонентів про проблеми зі зв'язком: які функції на смартфоні потрібно вимкнути

Vodafone заявив своїм абонентам, що мобільну мережу оператора в Україні перевантажено. Щоб залишатися на зв'язку зі своїми близькими, людей просять змінити деякі установки у своїх смартфонах. Користувачі Vodafone масово отримують на свої мобільні телефони смс-повідомлення з таким текстом:

Vodafone попередив абонентів про проблеми зі зв'язком: які функції на смартфоні потрібно вимкнути - today.ua

"Друзі, мережа перевантажена. Потрібна ваша допомога:

  • відключіть автозавантаження медіа в месенджерах,
  • встановіть низьку якість відео на YouTube,
  • за можливості використовуйте wi-fi.

Разом – до перемоги!"

Vodafone попередив абонентів про проблеми зі зв'язком: які функції на смартфоні потрібно вимкнути У п'ятницю, 11 березня, Vodafone відновив мобільний зв'язок в Авдіївці, Кам'янці, Чугуєві, Бердянську, Приморську, Дніпрорудному, Енергодарі. У цих населених пунктах українці кілька днів сиділи без зв'язку через обстріли з боку російських військових. На сьогоднішній день зв'язок та інтернет у жителів східних областей працюють.

Громадянам України, яким вдається виїхати за кордон у воєнний час, Vodafone пропонує послугу "Доступний роумінг", яка діє перші 30 днів перебування за кордоном. Послуга безкоштовна під час першого підключення. Підключитися до роумінгу від Vodafone можна через My Vodafone.

Раніше повідомлялося, що мобільні оператори Київстар, Vodafone Україна та lifecell об'єдналися та запустили нову послугу – національний роумінг.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua