Vodafone перегляне умови своїх популярних тарифів вже з 1 березня

Vodafone анонсував перегляд ряду своїх тарифних планів вже з 1 березня. У першу чергу будуть переглянуті тарифи для бізнес-клієнтів, а пізніше і для інших користувачів. Мобільний оператор збільшить обсяг інтернет-трафіку в деяких тарифах в рамках розвитку сфери IoT - інтернету речей.

Vodafone перегляне умови своїх популярних тарифів вже з 1 березня - today.ua

Цифрова інфраструктура за останній час стала дуже актуальною для українців. За останні два роки кількість підключень до NB-IoT мережі Vodafone виросла на 79%. З огляду на потреби клієнтів, компанія Vodafone реалізувала кілька пробних проектів Smart City. Vodafone перегляне умови своїх популярних тарифів вже з 1 березня У прес-службі мобільного оператора відзначили, що за 2020 рік споживання мобільного трафіку серед українців зросло майже в півтора рази. Середньостатистичний українець вже давно використовує більше п'яти гігабайтів мобільного інтернету в місяць, тому Vodafone намагається збільшувати кількість трафіку в своїх тарифних планах.

Нещодавно Vodafone переглянув один зі своїх найпопулярніших тарифів Joice MaXX і додав в нього безлімітне користування певними платформами і соціальними мережами. У місячну плату входить користування 6 Гб 4G/3G-інтернету, чого більш ніж достатньо для активних користувачів.

Нагадаємо, Vodafone запустив новий бюджетний тариф за 50 гривень "Vodafone Device S", який буде особливо вигідним для власників годинників і планшетів.