Vodafone назвав рейтинг країн, куди під час війни переїхали українці

Мобільний оператор Vodafone проаналізував, в які країни найчастіше переїзджають українці під час війни. Перше місце у рейтингу займає Польша, а на останній 15-й сходинці наразі перебувають Нідерланди.

Vodafone назвав рейтинг країн, куди під час війни переїхали українці - today.ua
 1.  Польща (27,7%)
 2. Чехія (11,5%)
 3. Угорщина (7,31%)
 4. Німеччина (6,44%)
 5. Румунія (5,9%)
 6. Молдова (5,9%)
 7. Словаччина (3,2%)
 8. Італія (2,5%)
 9. Туреччина (2,1%)
 10. Єгипет (1,8%)
 11. Франція (1,7%)
 12. Іспанія (1,6%)
 13. Австрія (1%)
 14. ОАЕ (1%)
 15. Нідерланди (0,9%)

Аналіз абонентів проводився на основі данних щодо трафіку, який українці використовують за кордоном. Як відомо, послуги зв'язку та інтернет-трафік під час війни для українських біженців мобільні оператори зробили безкоштовним.

Vodafone надає безкоштовні хвилини та гігабайти у роумінгу у 15 країнах. Підключити послугу "Доступний роумінг" без плати за з'єднання можна у Польщі, Молдові, Угорщині, Румунії, Німеччині, Чехії, Італії, Ірландії, Нідерландах, Португалії, Іспанії, Туреччині, Великій Британії, Греції та Словаччині.

Абоненти Vodafone у цих країнах отримають безкоштовно від мобільного оператора  400 МБ мобільного інтернету та 60 хвилин на 30 днів для вхідних або вихідних дзвінків в Україну та на номери країни, в якій вони перебувають. Перше підключення послуги – безкоштовне. Вартість наступних підключень – 100 грн на 30 днів.

Через мобільний додаток My Vodafone можна підключити послугу та перевіряти залишок на рахунку. Після закінчення дії "Доступного роумінгу" Vodafone надає своїм клієнтам у роумінгу щодня 100 безкоштовних МБ для безлімітного користування  Viber, WhatsApp та Skype.

Раніше повідомлялося, що Vodafone під час війни скасував обмеження на роздачу мобільного інтернету зі смартфона на інші пристрої.