Vodafone видаватиме кредити українцям і конкуруватиме з банками

Мобільний оператор Vodafone незабаром надаватиме своїм клієнтам, крім своїх звичних послуг, ще й послуги, не притаманні оператору зв'язку. Компанія вирішила опанувати спектр банківських послуг. Отже, отримати кредит, оплатити покупку в інтернеті або переказати гроші одне одному його клієнти  зможуть без звернення до банку. Усі ці послуги надасть їм оператор зв'язку.

Vodafone видаватиме кредити українцям і конкуруватиме з банками - today.ua

Цей проект зараз лише на стадії розробки, однак у Vodafone сподіваються, що його вдасться втілити вже найближчим часом, каже Василь Лацанич - керівник телеком-напрямку компанії NEQSOL Holding, яка є власником Vodafone.

Це стане можливим завдяки тому, що вже з наступного року в Україні надаватимуть фінтех-ліцензії, які дозволять спростити небанківським структурам вхід на ринок фінансових послуг. От саме на таку ліцензію розраховує і Vodafone.

Звісно, мобільний оператор не охопить весь той спектр фінансових послуг, що зазвичай надається банками, і повністю не підмінить їх, але він зможе бути "напохваті" у своїх клієнтів, даючи їм можливість взяти невеличкі кредити для термінових виплат або переказати гроші одне одному.

Vodafone видаватиме кредити українцям і конкуруватиме з банками

"Такі ліцензії будуть мати менше ризиків у порівнянні із банківськими. При цьому вони охоплюватимуть усі ті фінансові операції, якими люди найчастіше користуються", - каже Лацанич.

Найбільше, що турбує потенційних користувачів цих фінансових послуг – це їхня доступність і зручність, а також питання безпеки. Щодо першого – компанія розробить просте та інтуїтивно зрозуміле меню, яке дасть можливість клієнтам Vodafone його швидко освоїти і легко ним користуватись.

Щодо другого, то оператори мобільного зв'язку апріорі володіють більш досконалим програмним продуктом, аніж банки, завірив представник мобільного оператора.

"Якщо порівняти один з популярних українських банків навіть із найслабшим мобільним оператором країни, в плані IT він точно буде відставати", - заявив Лацанич.

Поки є невизначеність із юридичним оформленням цієї діяльності каже топ-менеджер. Але у Vodafone упевнені: це – справа найближчих місяців. Усе решта для початку нового напрямку діяльності у них вже є.

Нагадаємо, Vodafone попередив своїх клієнтів щодо зміни тарифів. Із листопада вони стануть вищими.

ДЖЕРЕЛОhttps://gsminfo.com.ua/65436-vodafone-vyrishyv-rozdavaty-kredyty-svoyim-abonentam.html