Vodafone дарує абонентам 8 ГБ в хмарному сховищі для зберігання даних

Vodafone дарує всім своїм абонентам безкоштовне місце в хмарному сховищі даних в рамках послуги Vodafone Cloud. Користувачі можуть отримати вісім гігабайтів абсолютно безкоштовно, і зберігати на "хмарі" свої фото, відео та інші файли.

Vodafone дарує абонентам 8 ГБ в хмарному сховищі для зберігання даних - today.ua

Доступ до хмарного сховища від Vodafone відкритий для користувачів з будь-якого девайса, що має доступ в інтернет. Для входу буде використовуватися номер телефону і спеціальний одноразовий пароль. Зберігати файли на хмарі безпечно і надійно. На відміну від флешки, яку можна втратити, доступ до сховища в інтернеті відкритий цілодобово і в будь-якому місці.

За невелику доплату обсяг сховища можна розширити за рамки 8 ГБ - аж до 12 ГБ, і зняти всі обмеження на зберігання файлів. Докупити 64 ГБ пам'яті для зберігання файлів буде коштувати 30 грн/місяць, 128 ГБ можна буде купити за 55 грн/місяць, і додаткові 512 ГБ обійдуться абонентам Vodafone в 110 грн/місяць.

В рамках Vodafone Cloud можна редагувати і сортувати фото, створювати плей-листи, а також зручно шукати файли за назвами. Скористатися хмарою від Vodafone можуть тільки абоненти мобільного оператора, але відкрити доступ до певних файлів користувач може і абонентам інших операторів.

Нагадаємо, Vodafone порадував своїх абонентів новим тарифним планом SuperNet Turbo всього за три гривні в день.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua