Vodafone збільшив абонплату в трьох популярних тарифних планах

Vodafone під час великодніх свят зробив українцям сюрприз, на цей раз не дуже приємний. Мобільний оператор підняв абонплату на три тарифні плани, які користуються великою популярністю серед абонентів.

Vodafone збільшив абонплату в трьох популярних тарифних планах - today.ua

Йдеться про SuperNet Start, SuperNet Pro і SuperNet Unlim. Щомісячна вартість цих тарифів збільшилася на 15 і 30 гривень відповідно. Зараз вони коштують від 125 до 260 гривень.

Однак, Vodafone не просто підвищив вартість тарифних планів, але і збільшив кількість хвилин і гігабайтів в них. Vodafone збільшив абонплату в трьох популярних тарифних планах Користувачі тарифу SuperNet Start зможуть розмовляти по Україні на 40 хвилин більше, ніж раніше - 150 хв; абоненти SuperNet Pro - 250 хв, а абонентам тарифу SuperNet Unlim мобільний оператор Vodafone збільшив кількість хвилин для розмов до 350 хв.

Що стосується інтернету, то кількість гігабайт в тарифі SuperNet Start збільшилася про 7 ГБ /місяць,, для SuperNet Pro - до 20 ГБ / місяць, а для абонентів SuperNet Unlim кількість гігабайт залишилася колишньою - 60 ГБ в місяць.

Якщо оплачувати відразу 12 місяців зв'язку, тоді один місяць дається безкоштовно. Наприклад, Vodafone SuperNet Start буде коштувати 1375 гривень на рік, SuperNet Pro - 1980 грн, і SuperNet Unlim - 2860 грн. Vodafone збільшив абонплату в трьох популярних тарифних планах Раніше повідомлялося, що Vodafone на місяць продовжив дію популярної безкоштовної послуги, в рамках якої можна отримати безліміт на три місяці.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com