Власник мережі АЗС ОККО заробив за рік 1,4 млрд грн

Мережа АЗС під брендом "ОККО", яка входить в АТ "Концерн Галнафтогаз", в 2020 році принесла своєму власникові на 54,4% більше чистого прибутку, ніж рік тому. У сумі це близько 1,46 млрд грн. Про це повідомили в Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Власник мережі АЗС ОККО заробив за рік 1,4 млрд грн - today.ua

Однією з найбільших автозаправних мереж в Україні управляє "Концерн Галнафтогаз". У його склад входить понад 400 АЗК, більшість - під брендом "ОККО". Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов, серед міноритарних акціонерів - "Європейський банк реконструкції та розвитку". Холдинговою компанією "Галнафтогазу" виступає GNG Retail Public Limited, якій належить 90% акцій.

Активи "Галнафтогазу" за 2020 рік збільшилися на 9,6% (на 1,01 млрд грн) - до 11,5 млрд грн, основні засоби - на 1,2% (на 54,8 млн грн), до 4,72 млрд грн.

На даний момент в складі мережі ОККО налічується 410 автозаправних комплексів, 287 газових модулів і 27 ресторанів при АЗК. На основних автомобільних трасах країни також діє 50 пунктів зарядки для електромобілів.

У січні 2021 року власник групи ОККО оформив покупку Херсонського нафтоперевалочного комплексу (ХНП) у ТОВ "НАФТА-трансшипмент". Підприємство було виставлено на продаж в рамках виконавчого провадження щодо стягнення боргу "Реал Банку" Сергія Курченко по кредиту рефінансування, наданого Нацбанком у 2013 році.

Раніше повідомлялося, що Рінат Ахметов в період пандемії коронавіруса зумів значно збільшити свої статки і став в три рази багатшими за останній рік.

ДЖЕРЕЛОkurs.com.ua