Від 50 до 100 000 гривень: за що можуть оштрафувати мешканців багатоквартирних будинків в Україні

Автор: Лобанова Єлизавета

Власники квартир у багатоповерхових будинках можуть бути оштрафовані на десятки тисяч гривень за список правопорушень. До них відносяться як порушення громадського порядку, так і, наприклад, крадіжка електроенергії у сусідів.

Від 50 до 100 000 гривень: за що можуть оштрафувати мешканців багатоквартирних будинків в Україні - today.ua

Наприклад, оштрафувати мешканців багатоквартирного будинку можуть за шум та гучний ремонт. Якщо ви живете у квартирі, потрібно враховувати, що за вашими стінами теж живуть люди. Правила одні для всіх. У квартирах не можна здійснювати ремонтні роботи, а також використовувати звуковідтворювальну апаратуру з 22:00 до 8:00 у вихідні дні та з 21:00 до 8:00 у робочі дні.

За порушення правопорядку потрібно бути готовими сплатити штраф від 85 до 255 гривень.

Штрафи загрожують також за перепланування квартири. У своїй квартирі ви можете змінювати те, що вам потрібно, робити будь-який ремонт, але все одно є ряд обмежень для всіх мешканців багатоповерхових будинків.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Наприклад, не можна без погодження збільшувати площу санвузлів через житлові приміщення або змінювати їхнє розташування; порушувати цілісність несучих конструкцій; демонтувати балконні блоки; розбирати зовнішні стіни, щоб переносити на балкони батареї центрального опалення. За такі дії мешканці можуть отримати покарання на суму від 1700 до 4250 гривень.

Від 50 до 100 000 гривень: за що можуть оштрафувати мешканців багатоквартирних будинків в Україні

Оштрафувати також можуть і за крадіжку електроенергії. Таке також іноді зустрічається в багатоквартирних будинках. Сюди відноситься як сама крадіжка електроенергії, так і відсутність приладів обліку (лічильників) та будь-які втручання в роботу електролічильників на сходовому майданчику.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За незаконне використання електроенергії та інші види порушень вас можуть оштрафувати на суму від 50 до 100 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, які штрафи загрожують українцям за несплату податків та несвоєчасне подання податкових декларацій.