Від 100 тисяч і вище: кому в Україні вже зараз пропонують таку зарплату

Побутує думка, що в Україні добре заробляють лише високопоставлені чиновники і топ-менеджери великих компаній. Але це не так. Ринок праці пропонує високооплачувані вакансії не лише керівникам, а й іншим фахівцям. Зокрема, зарплата вище 100 тисяч гривень цілком реальна для фахівців високої кваліфікації.

Від 100 тисяч і вище: кому в Україні вже зараз пропонують таку зарплату - today.ua

На яких посадах готові платити зарплату вище 100 тисяч

Стоматолог-ортодонт

У Києві клініка сімейної стоматології шукає в свій штат досвідченого ортодонта. Зокрема, він повинен мати досвід роботи за фахом не менше 3 років. Він повинен уміти працювати з різними системами брекетів. Крім того, він має знатися на даігностиці за допомогою цефалометричного та антропометричного аналізів. При цьому ще непогано було би, якби він знав англійську мову і був згоден іноді попрацювати у вихідні.

Вимог до такого фахівця, звичайно, чимало, але й зарплату обіцяють на рівні 100 тисяч із повним соціальним пакетом і 50-процентною компенсацією вартості курсів підвищення кваліфікації.

Менеджер з регіонального розвитку у кондитерську корпорацію

Фахівця шукають для роботи в Києві. Претендент на вакансію повинен мати вищу освіту, досвід аналогічної роботи не менше 3 років, причому, як мінімум, рік він повинен мати досвід роботи управлінцем. Від нього вимагається вміння вести переговори на рівні топ-менеджерів мережі, а також мати успішний досвід розробки стратегії продажів. Ну і, звичайно, він має досконало володіти англійською - куди ж нині без неї.

За такі скіли корпорація готова платити йому 100 тисяч гривень. Приємним бонусом до такої зарплати буде соцпакет, медичне страхування та обіди за рахунок компанії.

Від 100 тисяч і вище: кому в Україні вже зараз пропонують таку зарплату

Менеджер із продажу

Для роботи в київському офісі міжнародна європейська компанія шукає менеджера з продажу. Крім української, він повинен досконало володіти російською, а також англійською або польською мовами. Вимоги до досвіду роботи - мінімальні, від 6 місяців. Зате у вакансії пишуть, що претендент на посаду повинен бути амбіційним. Очевидно керівництво розраховує, що амбіції допоможуть йому добиватися успіхів на обраному терені. Зарплату такому генію менеджменту обіцяють на рівні 100-250 тисяч гривень на місяць. Графік роботи - звичайна п'ятиденка.

Керівник відділу цифрових технологій

Компанії потрібен фахівець з досвідом роботи в онлайн-бізнесі. Мінімальний досвід роботи - від трьох років. Такий кандидат повинен добре розуміти, як працює платна реклама, а також мати досвід керівництва командою. Працівникові обіцяють повний соцпакет, медичне страхування, зарплату в розмірі 112 тисяч гривень плюс бонуси від компанії.

Керівник мережі ресторанів

Мережі, що складається з чотирьох ресторанів у Маріуполі, потрібен керівник. Шукають людину з досвідом аналогічної роботи від 3 років, що має навички управління колективом. Зарплата буде складатися зі ставки плюс додаткова плата, що залежить від ефективності роботи закладів. У сумі повинно вийти близько 100-130 тисяч гривень. Нагадаємо, експерти ринку праці розповіли, які нові професії незабаром з'являться в Україні.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua