Viber запустив нову функцію блокування дзвінків і повідомлень з незнайомих номерів

Viber всіляко захищає своїх абонентів від шахраїв, запускаючи функції конфіденційності. Завдяки новому інструменту абоненти месенджера зможуть уникнути небажаних дзвінків і повідомлень з невідомих для них номерів.

Viber запустив нову функцію блокування дзвінків і повідомлень з незнайомих номерів - today.ua

Захисна функція в Viber після активації блокує будь-які повідомлення з незбережених в списку контактів користувача номерів. Вона буде доступна абонентам месенджера після останнього оновлення.

Завдяки даній опції користувачі зможуть позбутися від дзвінків з невідомих номерів, з яких все частіше надзвонюють шахраї.

"Захист від зайвих дзвінків" активується за кілька хвилин. Зайдіть в "Ще" - "Налаштування" - "Виклики і повідомлення", і включіть перемикач навпроти "Захист від зайвих дзвінків". Viber запустив нову функцію блокування дзвінків і повідомлень з незнайомих номерів Після активації захисту відео- і голосові дзвінки від невідомих номерів в Viber будуть автоматично заблоковані. Інформацію про блоковані виклики користувачі зможуть переглядати в "Недавніх викликах".

Дану функцію користувачі зможуть активувати при бажанні. За замовчуванням вона виключена.

"Захист від зайвих дзвінків" в Viber доступний на смартфонах Android і iOS, а також в комп'ютерній версії месенджера. У разі необхідності користувач зможе як включати, так і вимикати цю функцію.

Раніше повідомлялося, як працюють інші вбудовані функції для посилення безпеки в Viber, серед яких приховані чати і акаунти.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com