Viber запустив нові функції: що змінилося для користувачів у листопаді

У компанії Viber розповіли про останні зміни, що з'явилися у мессенджері в листопаді. Користувачі месенджера, а це 98% власників смартфонів в Україні, можуть з ними ознайомитися детальніше.

Viber запустив нові функції: що змінилося для користувачів у листопаді - today.ua

Зокрема, у Viber з’явився офіційний канал Володимира Зеленського, а також канал радника голови ВП – Олексія Арестовича. За кілька тижнів існування перший канал вже зібрав 1,6 М підписників, канал Арестовича - понад 120 000.

Також у листопаді у Viber запрацював бот, створений найбільшим українським сайтом-агрегатором вакансій — work.ua. Бот допоможе багатьом людям під час пошуку потрібних вакансій. З його допомогою можна відстежувати появу нових пропозицій по роботі у найбільших містах України.

До Міжнародного дня студентів команда Viber розробила та випустила стікерпак "Студенти такі студенти" у співпраці з ілюстраторками Мирославою Шевченко і Яною Гавелою. Завантажити стікери користувачі можуть за посиланням: https://stickers.viber.com/pages/students_ua 

Viber запустив нові функції: що змінилося для користувачів у листопаді

Опитування Viber показало, що від початку повномасштабного вторгнення кількість користувачів з українською мовою інтерфейсу у месенджері зросла на 36%. Щодо переходу на українську мову, то переважна більшість респондентів – 67% опитаних – відповіли, що розмовляли українською мовою і до війни.

Станом на початок листопада 41% користувачів з України обрали українську мову інтерфейсу, 54% все ще користуються російською та близько 5% – іншими мовами.

Раніше повідомлялося, які проблеми найчастіше виникають у роботі Viber, та як їх усунути самостійно.

ДЖЕРЕЛОtehnofan.com.ua