Viber запустив нову корисну функцію

Viber має багато корисних функцій, про які його користувачі навіть не здогадуються. Наприклад, абоненти месенджера можуть миттєво переводити повідомлення на інші мови прямо в чатах.

Viber запустив нову корисну функцію - today.ua

Якщо раніше для перекладу повідомлення з іноземної мови вам доводилося копіювати його, вставляти в перекладач, а потім знову повертатися в чат, то зараз досить зробити один клік і відразу побачити на екрані переклад. Зрозуміти співрозмовника іноземною мовою стало набагато простіше.

Для миттєвого перекладу натисніть і утримуйте повідомлення, виберіть "Перекласти", і текст на обраною мовою негайно з'явиться під самим повідомленням. Мова перекладу в будь-який час можна змінити.

Для цього треба зайти в Налаштування, натисніть і утримуйте повідомлення, виберіть "Мова" і натисніть "Готово". Ви можете змінювати мову перекладу в чаті, або встановити мову за замовчуванням в налаштуваннях програми. Viber запустив нову корисну функцію Ця функція дозволить користувачам Viber приєднуватися до іноземних спільнот і спілкуватися з його учасниками, розуміючи їх. Це можуть бути групи за інтересами, і люди з інших країн.

Viber автоматично підключається до Google Перекладач, який і переводить тексти повідомлень. Нова функція доступна для користувачів Viber на Android і скоро з'явиться на iPhone.

Раніше повідомлялося, щокористувачі Viber тепер можуть стежити за статистикою в своїх спільнотах.