Viber запустив корисну функцію, яку давно просили користувачі

Viber весь час розширює перелік корисних функцій для своїх користувачів, які роблять спілкування в месенджері легшим і приємнішим. Сюди входять і функції анонімності та захисту інформації, які допомагають уберегтися від зловмисників, які все частіше вибирають своїми жертвами абонентів Viber.

Viber запустив корисну функцію, яку давно просили користувачі - today.ua

Одна з корисних функцій в Viber - не повідомляти користувачам, що отримане повідомлення було прочитано. Це дозволяє дотримуватися режиму анонімності, відключаючи статус "Переглянуто". Щоб налаштувати цю функцію, необхідно перейти в розділ "Додатково" - "Налаштування" - "Конфіденційність", вимкнути "Повідомляти стан". Після цих кроків співрозмовник не знатиме, чи прочитали ви його повідомлення, чи ні.

Користувачі Viber можуть засекретити свій час перебування в месенджері. Для цього також необхідно перейти в "Додатково" - "Налаштування" - "Конфіденційність". Вимкніть опцію "Показувати стан В мережі" і ваші співрозмовники не бачитимуть ваш статус.

Також від інших користувачів можна обмежити доступ до своєї аватарку на акаунті. Для цього заходимо в "Параметри та Конфіденційність" і деактивувавши функцію "Показувати ваше фото". Це корисна функція захисту від шахраїв.

Щоб не отримувати повідомлення від невідомих осіб через Viber, в месенджері є функція блокування дзвінків і повідомлень з незнайомих номерів. Активувати її можна в "Налаштуваннях" - "Виклики та Повідомлення" - Блокування Невідомих номерів ".

Раніше в Viber назвали ефективні способи захисту особистої інформації від шахраїв.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua