Viber розповів про приховані функції месенджера для безпечного спілкування

Viber входить у ТОП-3 додатка для завантаження на смартфонах українців. Розробники програми постійно оновлюють опції мессенджера та додають до нього нові функції для безпечного та оперативного спілкування своїх користувачів.

Viber розповів про приховані функції месенджера для безпечного спілкування - today.ua

Статус "непрочитаних" повідомлень

Якщо у вас трапилася ситуація, коли ви ненароком прочитали повідомлення, на яке планували відповісти згодом чи просто хотіли залишити непрочитаним, то тепер ви з легкістю можете приховати статус перегляду повідомлень, і ніхто крім вас не знатиме, що відбулося. Також ви не знатимете, чи переглядають ваші повідомлення співрозмовники. Щоб скористатися даною опцією, потрібно зайти у "Додатково" - "Параметри" - "Конфіденційність" та вимкнути функцію "Надсилати стан "Переглянуто".

Зникаючі повідомлення

Ця функція дозволить налаштовувати час зникнення відправлених повідомлень від 10 секунд до одного дня з моменту прочитання. Зникаючими повідомленнями можна користуватися в усіх особистих та групових чатах Viber. Це зручно, коли користувачам треба поділитися конфіденційною інформацією, наприклад, номером картки чи адресою. Для активації функції потрібно натиснути іконку годинника та обрати час, через який зникне повідомлення: 10 секунд, 1 хвилина, 1 година або 1 доба.

Viber розповів про приховані функції месенджера для безпечного спілкування

Перекладач повідомлень

У Viber є унікальна можливість перекладати повідомлення просто в чаті. Для того, аби скористатись цим, затисніть потрібне повідомлення та оберіть "Перекласти". Мову перекладу можна обрати в розділі "Ще" - "Параметри" - "Виклики та повідомлення" - "Переклад повідомлень".

Приховані чати

У Viber можна приховати ваші особливо важливі й секретні чати та захистити їх PIN-кодом. Ця функція дозволяє зберегти особистий простір та залишити інформацію у цілковитій таємниці. Адже доступ до прихованих чатів буде лише у вас, навіть якщо хтось візьме ваш телефон. Щоб скористатися даною опцією, у параметрах чату потрібно обрати "Сховати цей контакт" і встановити PIN-код. Для входу у прихований чат просто введіть PIN-код у рядку пошуку.

Раніше повідомлялося, що власник Viber запускає в Україні інтернет-платформу для шопінгу з вигідним кешбек-сервісом.