Viber представив нову корисну функцію

Viber представив нову функцію для користувачів месенджера, яка допоможе пам'ятати про важливі дати, події та зустрічі. Тепер в Viber можна зберігати нагадування, що стане в нагоді кожному.

Viber представив нову корисну функцію  - today.ua

Завдяки новій функції чати з іншими користувачами або компаніями в Viber можна додавати у вибране, закріпивши їх у верхній частині екрану для швидкого і простого доступу, а нагадування прив'язувати до нотаток і списків в чаті "Мої замітки". Йдеться і про бізнес-повідомлення, які компанії відправляють користувачам Viber, що підписалися на отримання повідомлень через месенджер.

Наприклад, вам прислали промокод на знижку або електронні квитки, і щоб не втратити ці повідомлення серед десятків інших, досить закріпити їх в замітки Viber, і ви в будь-який момент можете скористатися необхідною інформацією. Viber представив нову корисну функцію Для того, щоб скористатися новою функцією створення нагадувань в Viber, користувачам Android слід натиснути і утримувати чат, а потім вибрати опцію "Закріпити чат". На iOS необхідно зробити свайп на потрібному чаті і обрати "Закріпити". У додатку Viber для ПК потрібно клікнути на чаті правою кнопкою миші і потім натиснути "Додати в обрані".

Раніше повідомлялося, що в Viber з'являться мегапопулярні фільтри Snapchat з доповненою реальністю.

ДЖЕРЕЛОcnews.ru