Viber представив нову функцію для активних користувачів

Viber після свого останнього оновлення представив для своїх користувачів нову корисну функцію. Всі мультимедійні дані, які зберігаються в чатах, тепер автоматично будуть сортуватися за тематикою зображень. Це спростить процес подальшого пошуку їх в майбутньому.

Viber представив нову функцію для активних користувачів - today.ua

У галереї Viber також з'явилася можливість сортувати контент по типу: окремо фотографії, карти, відео, анімації та інше. Це дуже зручна опція, особливо для активних користувачів, які зберігають в месенджері безліч файлів і пошук потрібного може зайняти багато часу.

Viber представив нову функцію для активних користувачів Також в Viber з'явилася функція відправки фото і відео в бізнес-чатах. Тепер пересилати простим користувачам документи можна прямо в чаті за допомогою File Sharing. Це значно спростить комунікацію між замовниками та представниками бізнесу. Бренди зможуть відправляти своїм клієнтам чеки на покупку і оплату товарів і послуг, виписки з банківських рахунків, гарантійні документи, тощо. Клієнти в свою чергу можуть фіксувати на фото брак товару, або записувати відеовідгуки і миттєво їх відправляти.

File Sharing в Viber підтримує передачу як найбільш часто використовуваних типів документів (.doc, .docx, .pdf, .xls, .xslx), так і спеціалізованих текстових і графічних файлів (.txt, .rtf, .dot, .dotx,. odt, odf, .fodt, .info, .xps, .pdax, .eps). Єдине обмеження - файл не повинен перевищувати 25 МБ. Всі документи, якими діляться компанії і користувачі, захищені наскрізним шифруванням.

Раніше стало відомо, як створювати анонімні чати для безпечного спілкування в Viber.