Viber додав нову корисну функцію, яка є в Telegram

Автор: Лобанова Єлизавета

Viber випустив оновлення для свого мобільного додатку, в якому з'явилася нова функція. Вона стане корисною для адміністраторів спільнот. Тепер користувачі Viber зможуть слідкувати за статистикою у своїх спільнотах, що раніше було можливо лише для користувачів Telegram.

Viber додав нову корисну функцію, яка є в Telegram - today.ua

Крім того, адміністратори спільнот у Viber тепер можуть встановлювати псевдоніми й спілкуватися під іншим іменем та фотографією. На графіках та діаграмах вони зможуть в режимі онлайн переглядати, наскільки їхній контент цікавий підписникам, а також прослідковувати тренди членства. Статистика дасть можливість порівнювати різні типи публікацій для пошуку тих, що найбільш цікаві для аудиторії.

Користувачі Viber наразі можуть брати участь у групових відеодзвінках до 30 осіб. До оновлення абоненти могли спілкуватися тільки з 20 особами одночасно. Що стосується листування, то кількість учасників переписки може бути не більше 250 осіб.

Viber додав нову корисну функцію, яка є в Telegram

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Користувачі Viber можуть приєднуватися до групових дзвінків як на смартфонах, так і на комп'ютерах. Кожен може почати груповий дзвінок всередині існуючого групового чату, а потім додати в дзвінок кого-небудь, хто не є учасником групи. При цьому, новий співрозмовник не буде доданий в груповий чат.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб почати розмову у груповому чаті, під час особистого дзвінка, натисніть на кнопку “Додати учасника” і виберіть контакти, яких ви хочете додати. Ці контакти не обов’язково повинні бути у вашій телефонній книзі – ви просто можете ввести потрібний номер. Потім всі вони автоматично додадуться до вашого дзвінка.

Раніше Viber розповів, як за допомогою двостороннього шифрування в чатах можна захистити своє листування з абонентами.

Головне