Великобританія планує збільшити компенсацію за прийом українських біженців: яку суму виділять спонсорам житла

Великобританія продовжує приймати біженців з України, які в'їжджають до країни за програмою "Дома для України". Українці поселяються у британських сім'ях, яким держава на сьогоднішній день виділяє щомісяця по 350 фунтів. Проте вже скоро сім'ї спонсорів зможуть розраховувати на компенсацію у розмірі 700 фунтів на одного прийнятого громадянина України.

Великобританія планує збільшити компенсацію за прийом українських біженців: яку суму виділять спонсорам житла - today.ua

Британський уряд планує збільшити суму компенсації спонсорам вдвічі. Точної дати, коли це станеться, наразі не назвали. Але інфляція у країні зростає, як і по всій Європі. Дорожчає і комуналка, і продукти. Спонсорам не завжди вистачає виділеної їм суми, щоб сплатити комунальні витрати за біженців та допомогти їм з різних питань, а витрачати свої власні гроші вони не готові. Великобританія планує збільшити компенсацію за прийом українських біженців: яку суму виділять спонсорам житла За умовами програми, договір із спонсорами укладається щонайменше на півроку, але його можна продовжити. Проте майже чверть британських сімей, які виділяють кімнату або цілу квартиру для українців, не планують продовжувати спонсорство після закінчення цього терміну. Хоча не виключено, що багато біженців домовляться про прийнятні умови оренди та зможуть прожити зі спонсорами ще якийсь час вже за власний кошт. Багато хто навпаки намагається швидше знайти роботу і зняти окреме житло до закінчення півроку.

Раніше повідомлялося, які зарплати одержують українські біженці у Великій Британії без знання мови.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua