Велика міжнародна організація призупиняє реєстрацію українців на виплату допомоги: з'явилось роз'яснення, чому так сталось

Велика міжнародна організація опублікувала оголошення щодо призупинки реєстрації на виплату допомоги українцям. Йдеться про діяльність програми "Спільно" від ЮНІСЕФ. У неділю, 14 серпня, після 23:00 ЮНІСЕФ припиняє прийом нових заявок на допомогу.

Велика міжнародна організація призупиняє реєстрацію українців на виплату допомоги: з'явилось роз'яснення, чому так сталось - today.ua

Про це організація повідомила на своєму офіційному сайті.

Там також повідомляють про причину призупинення прийому заявок від нових претендентів. Як з'ясувалось, від українців надійшло дуже багато прохань про допомогу. Через це їх не можуть вчасно опрацювати, і так вийшло, що люди, які подали заявки після 15 червня, ще допомоги не отримали. Отже, організаторам програми потрібен час для того, щоб усе опрацювати та ухвалити рішення за кожною заявкою окремо.

Допомога від фонду ЮНІСЕФ надається українським сім'ям з дітьми незалежно від того, мають вони статус ВПО чи не мають. На неї можуть претендувати багатодітні сім'ї, родини, в яких виховуються діти-інваліди, та взагалі сім'ї з дітьми, які належать до незахищених верств. Єдина умова – щоб ці сім'ї не отримували ніякої допомоги від міжнародних організацій після 24 лютого 2022 року.

Велика міжнародна організація призупиняє реєстрацію українців на виплату допомоги: з'явилось роз'яснення, чому так сталось

Розмір місячної виплати за цією програмою становить 2220 гривень. Така сума виплачується на кожного члена сім'ї, але не більше ніж на п'ятьох людей із однієї родини. Допомога розрахована на три місяці, але її виплачують відразу, тобто по 6660 гривень на кожну особу.

На сьогодні таку допомогу від ЮНІСЕФ отримали вже понад 112 тисяч родин українців, які виховують 331 тисячу дітей, і зокрема, 33 тисячі дітей з інвалідністю.

А загалом фонд має намір допомогти 265 тисячам родин. Тобто у будь-якому випадку призупинену реєстрацію заявок відновлять, і гроші отримають ще приблизно стільки ж родин, як уже отримали.

"Інформація щодо подальшої реєстрації буде доступна пізніше. Заявки, подані до 23:00 сьогодні будуть опрацьовані", - зазначили в ЮНІСЕФ.

Нагадаємо, українські біженці в Польщі можуть отримати додаткові 500 злотих. Ця допомога буде видаватись у вигляді сертифікатів на придбання товарів першої необхідності.

ДЖЕРЕЛОuainfo.org