Велика міжнародна корпорація відкрила вакансії для українців: кого запрошують на роботу під час війни

Навіть під час війни, коли багато вітчизняних компаній закривається, усе ж знаходиться і нова робота для українців. Зокрема, українська "дочка" всесвітньо відомої корпорації Boeing на днях повідомила про вакансії для IT-інженерів і менеджерів, які будуть керувати новими проектами.

Велика міжнародна корпорація відкрила вакансії для українців: кого запрошують на роботу під час війни - today.ua

Таку інформацію опублікувала у професійній мережі LinkedIn головна бухгалтерка Boeing Ukraine LLC Надія Рибак-Сікорська.

"Шановні українські інженери, для вас чудова новина! Boeing розширює бізнес в Україні та наймає багатьох інженерів та менеджерів проєктів. Я закликаю вас долучатися до розбудови інженерного майбутнього в Україні та світі", – пише головна бухгалтерка.

Велика міжнародна корпорація відкрила вакансії для українців: кого запрошують на роботу під час війни

Отже, згідно опублікованої інформації Boeing Ukraine зараз шукає спеціалістів, які могли би обійняти посади service engineer та project manager (Design engineering of airplan interiors) High experienced structure&Payload design engineer.

При цьому на сайті самої материнської корпорації Boeing наразі немає цих вакансій. Втім, можливо в корпорації і немає потреби публікувати такі оголошення на весь світ, якщо потрібні фахівці саме для українського сегменту. Однак у коментарях до цієї публікації шукачі  роботи зазначають, що принаймні за однією з цих вакансій треба мати дозвіл на роботу в Польщі.

Нагадаємо, стало відомо також про ймовірне відновлення роботи всесвітньо відомої мережі МакДональдс в Україні. Принаймні, про це говорять самі колишні працівники цієї компанії. А крім того, на офіційному сайті МакДональдс також "висить" багато вакансій у великих українських містах.

ДЖЕРЕЛОitta.info